Jasminum - sygnet

Projekt brandingu wykonany dla kwiaciarni oraz pasieki Jasminum na zlecenie LP Reklama. Zaprojektowane zostało logo, wizytówka, ulotka, banery, długopis, torba oraz materiały na socialmedia.

Proces tworzenia logo, koncepcja

Sygnet loga to połączenie kwiatu jaśminu oraz plastra miodu.

Znaczenie logo, połączenie kwiatu jaśminu oraz plastra miodu

Dedykowana seria ikon do użytku w sieci.

Ikony do używania w sieci Ikony do używania w sieci
Slogan, motto firmy

Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości ślubnych, funeralnych, imprez okolicznościowych. Spersonalizowane dekoracje kwiatowe wnętrz to coś, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Oferujemy także wystrój aut oraz przesyłki kwiatowe. Kładziemy nacisk na świadczenie usług wysokiej jakości - kwiaty z Jasminum zawsze są zdrowe, pachnące i w dobrej kondycji. Zajmujemy się również produkcją miodu z naszej własnej pasieki, dlatego zawsze jesteśmy blisko kwiatów.


Nagłówki:
Aa   Maven Pro

Akapity:
Aa   Lato

Projekt wizytówki i ulotki - Jasminum Nadruk na torbę Nadruk na długopis Projekt naklejki Baner outdoor

List polecający

Pan Dawid Łogonowicz w lipcu 2019 roku wykonał dla mnie branding oraz projekt produktów reklamowych kwiaciarni ( m. in. wizytówki, torby bawełniane). Moją jedyną wskazówką, z którą przyszłam do Pana Dawida było połączenie w logo: kwiaciarni i pracowni pszczelarskiej. Dzięki temu, że jest on osobą, która uważnie słucha i zadaje pytania w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta. Stworzył niesamowity projekt. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim połączeniem kwiatu i wzoru plastra pszczelego - co pokazuje niesamowitą kreatywność grafika. Zarówno logo jak i wizytówki stale przyciągają uwagę klientów; ilekroć wręczam komuś wizytówkę w odpowiedzi słyszę "jakie ładne wizytówki, gdzie je Pani robiła" / "super logo skąd taki pomysł". Co ważne Pan Dawid dokładnie pilnuje umówionych terminów realizacji. Podsumowując polecam współpracę z Panem Dawidem Łogonowiczem.

Z poważaniem,
Katarzyna Węgłowska

Odwiedź mnie na:

Wizka - facebook Wizka - Instagram

Copyright by studiowizka.pl © 2021